Założone max 3 razy czułenka na cienkim, wysokim obcasie ( 10cm)
Stan dobry, fleki do wymiany, na obcasie prawego uta jest delikatne uszkodzenie ( na zdjęciu widać). Buty mają spory czubek, są na wąską stopę.
Są na wąską 37 . W środku jest napis 6,5 ( na zdjęciu).