Piękne botki na wysokim obcasie (12cm), nigdy nie noszone (co widać na podeszwie ostatniego zdjęcia), niestety z tego względu,że długo leżały w szafie zaczęły niszczeć(widać te zniszczenia na zdjęciu), na szczęście nie rzucają się one tak w oczy, ponieważ są ulokowane w okolicach kożucha